דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

יבגני אונגין הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: פושקין, אלכסנדר סרגיביץ

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה
הוצאה: ספרית פועלים
שנת הוצאה: 2007
תרגום: מרוסית: אברהם שלונסקי.
קריינות: ענבר דן
אורך: 17:35 שעות / 346 עמודים

תקציר הספר:

בספר: יבגני אוניגין, נוסח אחרון של התרגום / אריה אהרוני -- על שירת פושקין / לאה גולדבגרג -- יבגני אוניגין העברי - קווים לדמותו / עמינדב דיקמן.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

להצטיין בלהיות מאושרת

החלטתי להצטיין בלהיות מאושרת. להקשיב לעצמי ולא למה שהחברה אומרת. לעשות הפרדה בין מה שאני רוצה למה שהסביבה חושבת שאני צריכה. ספר שיריה השני של המשוררת ניצן צליק, החושפת את עולמה כלקויית ראייה בעולם של "אנשים רגילים".

למידע נוסף

שברים ותקוות

ספר שירה מפרי עטה של רבקה גיל שפילברג. שירים אישיים, שירי קורונה, שירים פוליטיים, שירי זיכרון, ושירים אחרים. רבקה היא חיפאית, עובדת סוציאלית קלינית בגמלאות, כבדת ראייה.

למידע נוסף

שירי אספקלר / בהאי עלמא - כרך י', שירים חלק עשירי

זוהי מהדורה של כל כתבי אורי צבי גרינברג (1981-1894), מגדולי השירה העברית בדורותינו. לראשונה מוגש האוסף השלם והמלא של שירתו העברית, שיריו היידיים במקורם ובתרגום לעברית, ויצירות שלא כונסו עד כה בספרים - יצירות הפרוזה שכתב, ומאמריו לעיתונות היומית משנות העשרים ועד שנות השבעים. המהדורה אינה אקדמית כרונולוגית, והיא שואפת להציג את שירת המשורר כ...

למידע נוסף

שירים לאוהבים לשיר

הספר "שירים לאוהבים לשיר" מחזיק כ160- שירים ישראלים, מהיפים ביותר שנוצרו והושרו בכל שנות המדינה. הם מחולקים, ולא במקרה, לשבעה שערים. בספר מופיעים זה בצד זה חברים ותיקים בצד החדשים והחדישים בשירים, שזה-מקרוב-נולדו במוחם הקודח של מיטב היוצרים בזמר העברי.

למידע נוסף