דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מה זה משנה? - איך אנחנו מצליחים (ומתי אנחנו נכשלים) לשנות את דעתם של אחרים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: שרוט, טלי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: עיון,פסיכולוגיה
הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן
שנת הוצאה: 2018
תרגום: מאנגלית: יכין אונא.
קריינות: גפן נילי
אורך: 07:09 שעות / 268 עמודים / 3 עמודים לאותיות גדולות / 5 כרכים לברייל

תקציר הספר:

כולנו מנסים להשפיע על בני האדם סביבנו, אבל לא תמיד אנחנו מצליחים בכך. ואם לא די בכך, לעיתים קרובות מדי אין לנו שמץ של מושג מה גורם לנו להצליח או להיכשל בניסיונות שלנו לשנות את ההתנהגות ואת החשיבה והאמונות של הילדים, הלקוחות, המטופלים, החברים ובני הזוג שלנו. בספרה "מה זה משנה?" חושפת הפסיכולוגית וחוקרת המוח טלי שרוט את טבעה של ההשפעה. מתברר שככל שמדובר בהשפעה, רבות מהתגובות האינסטינקטיביות שלנו (משימוש בראיות כדי לנצח בוויכוח ועד הפגנת כוח ושליטה כדי לשנות התנהגות של האחרים) אינן משיגות את מטרתן, משום שאין הן עולות בקנה אחד עם הדרך שבה המוח האנושי פועל. תוך שימוש בעשרות מחקרים וסיפורי מקרה מרתקים, שרוט בודקת כיצד אנו משפיעים זה על זה, חושפת את החולשה של המידע ואת העוצמה של הרגשות, ובתוך כך מלמדת כיצד נוכל להיות יעילים יותר במאמצינו לקדם מכירות, לשנות את השקפתם של אנשים על עניין מסוים באמנות או בפוליטיקה, לשפר את נימוסי האכילה של ילדינו, לשנות את האופן שבו בני אדם תופסים אותנו, להגביר את הפריון של העובדים שלנו, או אולי פשוט לשכנע את בן או בת הזוג שלנו לעבוד מעט פחות ולצאת איתנו לחופשה קסומה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

שיטת ד"ר בייטס לראייה משופרת ללא משקפים

תרגילים פשוטים המבוססים על ההנחה כי תפקוד טבעי של העיניים הוא לראות בבהירות וכל אחד יכול ללמוד לראות טוב יותר.

למידע נוסף

ספר מתן תורה - מוקדש להפצת ידיעות מקוריות של נשמת היהדות, הדת וחכמת הקבלה בין שדרות העם ‬

הספר כולל שלושה קונטרסים שיצאו לאור בשנת תרצ"ג (1933): 'מתן תורה', 'הערבות', ו'השלום'; אליהן צורפו מאמרים נוספים, כגון: 'החרות' שהיה אמור להיות חלק מקונטרס רביעי.

למידע נוסף

ונחני באורח מישור - ציוני דרך להורים ולמחנכים בהתפתחותם הרגשית של ילדים ונוער במשפחה החרדית

אורח חייו של הקהל החרדי שונה מזה המקובל בחברה המערבית. המשפחה החרדית מושתתת על נורמות שונות, ערכים שונים, ציפיות שונות ולכן גם דרך החינוך של ילדיה שונה בתכלית. הספר בא לסכם את הנלמד בקורסים ולאפשר נגישות לחומר, בתקוה שיוכל להועיל להורים ולמורים לנווט את דרכם החינוכית.

למידע נוסף

ספר ידיד נפש - א - כוונות התפילה

ביאור הכוונות מתוך שער הכוונות, קיצור הכוונות לרמח"ל, סידור קול יעקב, סידור בעל התניא, סידור הגר"א, סידור שער השמיים לבעל השל"ה, כוונות לרמ"ק, לשם שבו ועוד.. והכל בשפה ברורה ופשוטה

למידע נוסף