דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

ילדים שלי לתמיד - סיפורם של חמישה ילדים אסופים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: טננולד, רותי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,יהדות
הוצאה: יפה נוף
שנת הוצאה: 2016
קריינות: רדליך חדוה
אורך: 07:54 שעות / 339 עמודים

תקציר הספר:

סיפורת דתית לנוער. ספטמבר 1291, מחוז ארדש, צרפת. ארבעה ימים רצופים נמשכו גשמי הזעף ונהר הארדש עלה על גדותיו והציף בשטף את הסביבה, הרס וחורבן שררו בכול. תשתיות נהרסו כליל, כבישים התפוררו לחלוטין, בתים נעקרו ממקומותיהם וקברו תחתיהם את בעליהם. שבוע לאחר האסון המחריד התקבל מברק בביתם של מסיה פרנסואה ומאדאם ססיל מאייר המבשר בשורות קצרות ויבשות למדי על שלושת יקיריהם שנספו בשיטפון הגדול...הספר מתאים לציבור החרדי.


 
 
 
 
 

רשימה עם 1 פריטים

     
  1. "ילדים שלי לתמיד"לקרוא ספר שנכתב לילדים ונוער, עשוי להיות מטלטל. לפגוש את הילד שבתוכינו ולהתרגש. הספר הזה נגע בי על אף שפתו המליצית שאפשר לכנותה: "שפה של שבת" היו רגעים שחשבתי לעוזבו כליל ולא לשוב אל חיקו, שפה שעבר זמנה ואין היא שגורה בפיות אי מי מאיצתנו. נכון מעצבן? יחד עם זאת נסחפתי בעקבות כל אחד מחמשת היתומים שגדלו בבית היתומים של סבא פרנסוא וסבתא ססיל. הדרמה שהתרחשה בגין חטיפתה של הילדה הכי מתוקה בבית הזה לא מאפשרת להפסיק את הקריאה באמצע. המסקנה,זה היופי או חלק מהיופי שבספר. לצד הזמנים, התקופה, הסיפור והמורכבות האנושית נמצאת גם השפה,אז אני ממליצה.תיהנו.

    להזדהות עם ילדים

    מאת: אריאלה סביר, בתאריך 16/11/2018

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אריק רקס - החיפוש אחר האמת

אריק רקס יוצא למשימות קשות ומסוכנות עוד יותר, שמעמידות אותו בפני בחירות בלתי אפשריות. המשימה הנוכחית בדרך לכס המלכות נראית התאבדותית ממש, ויש לה משמעות מעבר לזכייה בכתר ממלכת אליפיום: אם אריק לא יצליח במשימתו, ארץ עליונה עלולה להיכחד מעל פני האדמה. לפני שיוכל לבצע את משימתו, אריק חייב להעמיד ידיד קרוב בסכנת חיים, ולהכריע האם חייו של אותו ...

למידע נוסף

בית עם גג אדום

סיפורת דתית. פרנסה היא עול שוחק, שטורד את מנוחתן של משפחות רבות. ניסן והדסה הם הורים באחת המשפחות האלה. הם מתמודדים באמונה, בחתירה בלתי נלאית ובשפע של הומור דק. ביתם חם ועשיר ברוח. סביבם דמויות מכל גוני הקשת: ביקורתיות, היתוליות או שקולות מאוד - ומכל אחת מהן הם מוכנים ללמוד.

למידע נוסף

ההר המוזר

סיפורת דתית ברוח היהדות. אגדות ההר המוזר מתרחשות כל הזמן, למרות שהן מעולם לא קרו...הן מתרחשות בליבו של כל אחד מאיתנו - גדולים וקטנים. שלושה סיפורים שימשיכו ללוות אתכם זמן רב ולגדול בתוך ליבכם כפרחים של עוצמה והשראה. ספר העוסק בחיפוש המתמיד שלנו, ברגשות הנסתרים, ברצון לקשר לזולת ועם השם.

למידע נוסף

המגפיים שהצילו את ירושלים ‬

לסבא שרגא יש זקן ארוך, שם עוד יותר ארוך, וסיפורים ארוכים ומותחים על גיבורים אמיצים ולפעמים גם מצחיקים. אבל הסיפור הכי טוב שלו הוא על סנדלר אחד פשוט מירושלים, שהיה לו סוד יקר ערך. מצולם בהגדלה.

למידע נוסף