דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה
פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה
הוצאה: ספרית הפועלים
שנת הוצאה: 1942
קריינות: אלדר ראומה
אורך: 6 שעות / 209 עמודים

תקציר הספר:

דמות דיוקנו של דור, הבא לביטוי בשירה. משיריהם של גדולי המשוררים הרוסיים. ולדימיר סולוביוב, ק.מ. פופנוב, פיודור סולוגוב, איבן בונין, אלכסנדר בלוק, אנה אחמטובה, אוסיפ מנדלשטם, סרגי יסנין ועוד.


 
 
 
 
 

רשימה עם 1 פריטים

     
  1. הקובץ כנראה פגום?

    כמה נסיונות להורידו ולא הצלחתי. אשמח לדיווח אם אצל מישהו הקובץ תקין

    מאת: אלישיב, בתאריך 08/09/2017

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מצב מצור

"מצב מצור" נכתב בינואר 2002 בראמאללה הנצורה, ויצא לאור בביירות באפריל, לאחר שקטעים מהפואמה התפרסמו בכתב-העת אלכרמל ובעיתונים שונים, בערבית ובשפות נוספות. בהתבוננות חדה ובאירוניה מרירה פותח המשורר שבמצור בדיאלוג עם הישראלים הצרים עליו, ולא חוסך את שבטו, לא מהם ולא מעמו שלו.

למידע נוסף

כל כך הרבה אלוהים

ספר שיריו השלושה עשר של רוני סומק.

למידע נוסף

לעוף כמו דולפין - שירים

"לעוף כמו דולפין" הוא ספר שירים שכתב רני וייס לבנו האוטיסט. אלה שירים צנועים, מאופקים, ועם זאת מלאי רגש, המספרים על רגעים קטנים ותובנות גדולות. הם נולדו מתוך תהומות הכאב והם מלווים את האב לאורך הדרך הארוכה והאמיצה שצעד בה עם בנו האהוב ...

למידע נוסף

קרנפוני, ג'וקיפוד וחברים

"צריך לראות כדי להאמין, צריך לשמוע בשביל להבין, דברים שלא כולם יודעים, וזה הרבה יותר פשוט כשילדים". אסופת שירים מחורזים ומצחיקים על חיות משונות במיוחד מובאים בספר זה של הזמר והיוצר עברי לידר. סוס שהוא ציפור, אריה שהוא גם חתולה, וקרפדוב קטן ונחמד, לכל אחד סיפור משעשע משלו. ספר מלא דמיון, חוכמה ויצירתיות, שמתגבש לכדי עולם שלם של ילדות.

למידע נוסף