דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

פגיעה ישירה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: עומר, דבורה

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער
הוצאה: יוסף שרברק
שנת הוצאה: 1981
קריינות: גר אביבה
אורך: 6:55 שעות / 164 עמודים / 4 כרכים לברייל

תקציר הספר:

סיפורה של נערה, הגדלה בקיבוץ ומתיתמת מאמה. מבוסס על סיפור חייה של דבורה עומר, כלת פרס ישראל וזוכת עיטור אנדרסן לספרות ילדים ונוער. שרה לוין, היא ילדה בת 11 בקיבוץ קטן בעמק בשנותיה הראשונות של המדינה. ימיה בקיבוץ עוברים בנעימים בחברת משפחתה, חבריה ומוריה האהובים. עד שיום אחד, כרעם ביום בהיר, פוקד אותה אסון נורא וחייה משתנים לבלי הכר. "פגיעה ישירה" הוא סיפור מרגש מאין כמוהו על נעורים בצל אסון. זהו ספרה האישי ביותר של דבורה עומר, שבו היא מתארת למעשה לראשונה את נסיבות מותה של אמה שלה ואת הקשיים שהיא עצמה חוותה בשנות התבגרותה ללא אם.


 
 
 
 
 

רשימה עם 1 פריטים

     
  1. ספר מדהים

    ספר מדהים, אבל גם קשה לקריאה. הקריינית ממש מעולה. הסוף ממש מפתיע.

    מאת: ליאל בן סימון, בתאריך 06/09/2015

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אריק רקס - החיפוש אחר האמת

אריק רקס יוצא למשימות קשות ומסוכנות עוד יותר, שמעמידות אותו בפני בחירות בלתי אפשריות. המשימה הנוכחית בדרך לכס המלכות נראית התאבדותית ממש, ויש לה משמעות מעבר לזכייה בכתר ממלכת אליפיום: אם אריק לא יצליח במשימתו, ארץ עליונה עלולה להיכחד מעל פני האדמה. לפני שיוכל לבצע את משימתו, אריק חייב להעמיד ידיד קרוב בסכנת חיים, ולהכריע האם חייו של אותו ...

למידע נוסף

בית עם גג אדום

סיפורת דתית. פרנסה היא עול שוחק, שטורד את מנוחתן של משפחות רבות. ניסן והדסה הם הורים באחת המשפחות האלה. הם מתמודדים באמונה, בחתירה בלתי נלאית ובשפע של הומור דק. ביתם חם ועשיר ברוח. סביבם דמויות מכל גוני הקשת: ביקורתיות, היתוליות או שקולות מאוד - ומכל אחת מהן הם מוכנים ללמוד.

למידע נוסף

ההר המוזר

סיפורת דתית ברוח היהדות. אגדות ההר המוזר מתרחשות כל הזמן, למרות שהן מעולם לא קרו...הן מתרחשות בליבו של כל אחד מאיתנו - גדולים וקטנים. שלושה סיפורים שימשיכו ללוות אתכם זמן רב ולגדול בתוך ליבכם כפרחים של עוצמה והשראה. ספר העוסק בחיפוש המתמיד שלנו, ברגשות הנסתרים, ברצון לקשר לזולת ועם השם.

למידע נוסף

המגפיים שהצילו את ירושלים ‬

לסבא שרגא יש זקן ארוך, שם עוד יותר ארוך, וסיפורים ארוכים ומותחים על גיבורים אמיצים ולפעמים גם מצחיקים. אבל הסיפור הכי טוב שלו הוא על סנדלר אחד פשוט מירושלים, שהיה לו סוד יקר ערך. מצולם בהגדלה.

למידע נוסף