דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

אופטימיות נצחית הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: רביץ, לני

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: פסיכולוגיה,העצמה אישית
הוצאה: אורנית.
תרגום: הראל אורית.
קריינות: ברקת יצחק
אורך: 6:30 שעות / 128 עמודים

תקציר הספר:

רביץ מסביר בספרו, איך כל לימון חמצמץ הוא לימונדה מתוקה בפוטנציה, ואיך החיים ייראו אחרת אם רק נדע לשנות את תגובותינו לאירועים, ואם רק נדע לצחוק, להיות אופטימיים, לאהוב ולהתפתח.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מורים היום - מהישרדות לשליחות

מורים ומנהלים מוצאים את עצמם לא אחת משותקים וחסרי אונים מול המציאות השוררת בבתי ספר. על המורה להתמודד עם אלימות לא רק בכיתה אלא גם במרחב הווירטואלי, להפגין סמכות ותוך כך להיות רך ומכיל, לקיים תקשורת חיובית מול הורים, להמשיך למלא את תפקידו באמונה למרות דעת קהל אנטי מורית, ולעשות את כל זאת ועוד אף מבלי לקבל תגמול הולם. מורים היום - מהישרדות...

למידע נוסף

לכל אדם יש שביל - על עשייה, אהבה, קריירה וייעוד

דרך סיפורים אישיים מרתקים מעלה ד"ר יפה-ינאי מקורות הקושי ותחושות ההישג של בני אדם, בדרכם למימוש עשייתם, וכיצד בחרו להתמודד איתם. ה"תקיעות" בעשייה היא, לעיתים, חלק הכרחי מתהליכי הגדילה וההתפתחות של כל אחד מאיתנו. ‬

למידע נוסף

האיש שחשב שאשתו היא כובע

מקרים של 20 אנשים שונים, שאינם מסוגלים לתקשר עם עצמם ועם העולם הסובב אותם. לחלק מהמקרים יש הסברים מדעיים. המחבר נאורולוג מזהיר.

למידע נוסף

אמון - יחסי הורים-ילדים בגישת שפר, אסופת מאמרים

גישת שפר, שפותחה על ידי גב’ יעל אליצור, מציעה מענה למצוקה במשפחה המודרנית: אובדן הסמכות ההורית, חוסר האונים בגידול הילדים ועומס רגשות האשם אצל ההורים. הגישה הנשענת על התפיסה היהודית, מציעה התבוננות חדשה במשקפי אמון, על הדינמיקה במשפחה: אמון של ההורים בתפקידם, אמון של ההורים זה בזה ואמון של ההורים בילדיהם.

למידע נוסף