חגיגות שבוע הספר 2012

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

חגיגות שבוע הספר 2012

בחודש יוני האחרון חגגנו בספריה את חודש הספר העברי 2012 בשלל פעילויות מגוונות.
הזמנו את הציבור לקחת חלק בספר המוקלט החברתי הראשון בדף הפייסבוק של הספריה, קיימנו שעת סיפור חווייתית לילדים בקניונים ברחבי הארץ בה הצענו לילדים להאזין לקרייני הספריה כשעיניהם מכוסות, חילקנו סימניות של הספריה ללקוחות רשת "קפה גרג" ברחבי הארץ ועוד.
מעבר לפעילויות השונות, הקמפיין כלל גם גיוס כספים, שהתבצע באמצעות שליחת SMS עם המספר 10 אל 2747.

באמצעות הקמפיין, שעמד בסימן ספרות מוקלטת ככלי זמין, נגיש ונוח לצריכת מידע ותוכן, ביקשנו להעלות את המודעות לכך שלכל אחד הזכות לקחת חלק פעיל בשבוע הספר, כמו גם ליהנות מחוויית הקריאה לאורך השנה כולה. מטרת גיוס הכספים הייתה לסייע לנו להרחיב את העושר הספרותי והתרבותי הזמין לקוראים.

 באחד מראיונותיו לתקשורת, אמר מנכ"ל הספריה עמוס באר, כי "עבור אנשים רבים, קיומה של הספריה נתפס כמובן מאליו והם אינם יודעים שכיום אנו מצליחים להנגיש רק כ 5% מכלל הספרות המתפרסמת בארץ. אנו שואפים כל העת להרחיב את פעילות הספריה ולהגיע ליותר ויותר קוראים עיוורים, כבדי ראייה ומוגבלים בקריאה ולאפשר להם ליהנות ממגוון רחב של ספרי קריאה, עיון ולימוד, עיתונות יומית וכתבי עת שונים. בעזרת הקמפיין אנו מתכננים להגדיל את ההיצע הקיים בספריה, להנגיש למנויים מבחר ספרים רב יותר מתוך כלל הספרות המתפרסמת בארץ, להגביר את חשיפת הספריה בפני מנויים פוטנציאלים ולהפוך כל ספר לקול!"

להנאתכם, תשדיר הקמפיין ששודר בערוצי הטלוויזיות השונים ובבתי הקולנוע.