פעילויות ואירועי תרבות

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

אירועי תרבות יוני - יולי

מהלך החודש צפוי הדף להתעדכן ולכן אנו ממליצים להיכנס ולבדוק מה החדש. לשאלות ועדכונים ניתן ליצור קשר במייל nofar@clfb.org.il.


סרטים עם הנגשה בתיאור קולי

 

 

"חתונה מנייר" - הנגשה עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר הסרט לחץ כאן. 

  • סינמטק חיפה - סרט יוקרן ביום ראשון ה16.7 בשעה 17:00 בסינמטק חיפה. עלות כרטיס 20 ₪, רכישת כרטיסים בקופות. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם האגודה למען העיוור בטלפון 04-8527222 . תהיה הסעה עבור הזקוקים לכך בתוספת של 10 ₪ ובהרשמה מראש.
 

"הטובים לסייף" - הנגשה ארז טודרס

למעבר לקריאת תקציר הסרט לחץ כאן. 

  • סינמטק ראש פינה - ההקרנה תערך ביום שני ה17.7 בשעה 18:00 בסינמטק ראש פינה. בסיום ההקרנה יתקיים מפגש עם היוצרת ליאת מר. עלות כרטיס  20 ₪ . קניית כרטיסים בקופות. לפרטים נוספים נגה סיוון 052-3794040


תקצירים

"חתונה מנייר" - הבעיירה מדברית קטנה, חגית, צעירה עם לקות שכלית קלה, עובדת במפעל לנייר טואלט וחלומה הגדול ביותר הוא להתחתן. היא גרה עם אימה שרה, גרושה שוויתרה על חייה ונקרעת בין רצונה לגונן על ביתה, לבין רצונה לחיים משל עצמה. חגית שואפת לחיים עצמאיים ומנהלת מערכת יחסים עם בנו של בעל המפעל. היא מסתירה זאת מאמה ומאמינה שיום אחד הם יתחתנו. הודעה על סגירת המפעל מטלטלת את חייהן של חגית ושרה ומעמידה בסכנה את מערכת יחסיה של חגית עם מושא אהבתה. לחץ לחזרה ללוח המופעים של הסרט.

"הטובים לסייף" - דוקומנטרי. חיים חתואל התחיל לדקור את ילדיו בגיל חמש.  זהו זיכרון הילדות המשפחתי של מאור ודלילה חתואל. כיום אלופי ישראל בסיף. חיים יליד מרוקו הגיע לעכו בגיל 15.  יום אחרי השחרור הצבאי חיים נתקל במודעה ששינתה את חייו "הטובים לסיף". חיים התקבל לאקדמיה לסיף שהייתה מיזם  ספורט נדיר. המטרה של הפרויקט הייתה להעניק לבני הפריפריה , מקצוע לחיים באמצעות ספורט. בתום שנה של הכשרה אינטנסיבית הפך חתואל למאמן הסיף. ב 45 שנה האחרונות חיים בנה אימפריית סיף משפחתית מכובדת ויוקרתית שהביאה לו  כבוד, הצלחה והכרה. רגע לפני המשחקים האולימפיים בריו 2016 כל האימפריה המשפחתית מתרסקת. לחץ לחזרה ללוח המופעים של הסרט.