פעילויות ואירועי תרבות

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

אירועי תרבות פברואר - מרץ

במהלך החודש צפוי הדף להתעדכן ולכן אנו ממליצים להיכנס ולבדוק מה החדש. לשאלות ועדכונים ניתן ליצור קשר במייל nofar@clfb.org.il.


סרטים עם הנגשה בתיאור קולי

 

"החטאים" - הנגשה אבי שחרון

למעבר לקריאת תקציר הסרט לחץ כאן. 

  • סינמה סיטי ירושלים - יום שני ה27.2 בשעה 19:30 עלות כרטיס 10 ₪ בקופות. לרכישה באתר סינמה סיטי לחצו כאן


הצגות עם הנגשה בתיאור קולי

 

לוח זמנים קבוע להצגה מונגשת

לוח הזמנים המצורף נכון לכלל ההצגות, אנא הקפידו להגיע בזמן כדי שתוכלו ליהנות מהחוויה כולה.
19:45-19:30 – התכנסות וחלוקת אזניות בעמדה ייעודית בכניסה לאולם.
19:45 סיור מגע – סיור של 15 עד 20 דקות בליווי המנגישים, בו ניתן לחוש את התפאורה והאביזרים. במידת האפשר, ייערך מפגש עם השחקנים והכרת קולותיהם.
20:00 – המשך חלוקת אזניות וזמן חופשי. 
20:30 – תחילת הצגה. כ5 דק לפני תחילת ההצגה יושמע קדימון המציג את המחזה כולל פרטים מלאים על התפאורה ותיאור השחקנים.  

 

 

"האורחת" - הנגשה: עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.   להאזנה לקדימון המוקלט לחץ כאן.
  • תיאטרון ירושלים - יום שני ה6.2 בשעה 20:30 עלות כרטיס 65 ₪, להזמנת כרטיסים anavar@jer-theatre.co.il או בטלפון 02-5605755 יש לציין קוד 6060
  • המרכז הקהילתי ע"ש ברקוביץ בנצרת עילית - יום שלישי ה14.3 בשעה 20:30, עלות כרטיס 50 ₪ לאדם (עיוור, כבד ראיה, מלווה). יש לציין שמגיעים להצגה מונגשת. טלפון להזמנת כרטיסים: 04-6467468
  • היכל לאומנויות הבמה הרצליה - יום שלישי ה21.3 בשעה 20:30, עלות כרטיס 65 ₪. יש לציין שמגיעים להצגה עם הנגשה לעיוורים, הזמנת כרטיסים שגית, בטלפון 09-9729985. 
 

תקצירים

"החטאים" – עלילת הסרט, השעונה על סיפור אמיתי, מתרחשת במהלך שנת 1977, ובמרכזה שתי אחיות ירושלמיות, שאפתניות ותחרותיות. האחת עיתונאית חושפת שערוריות, המנהלת אורח חיים שערורייתי בעצמה, והשנייה תלמידה מחוננת ועצובה באקדמיה למוסיקה, שמנסה לפלס את דרכה בעולם הגברי והתחרותי של המוסיקה הקלאסית בצלהמהפך הפוליטי הגדול שאירע בישראל באותה שנה, שתי הגיבורות עוברות מהפך מטלטל משלהן. במאי: אבי נשר, שחקנים: נלי תגר, ג'וי ריגר, דורון תבורי, יבגנה דודינה.  לחץ לחזרה ללוח המופעים של הסרט.

"האורחת" - לגרשון (גדי יגיל), אלמן טרי, נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים. גרשון נקרע בין אהבתו החדשה לבין אשתו המנוחה, ואפילו בתו היחידה שמתאהבת בבנה של בת זוגו החדשה של אביה לא מצליחה להחליט מה עדיף. כעת צריך רק מזימה כיצד לסלק את "האורחת" מבלי שתכעס יותר מדי. התרחשויות קומיות ודרמטיות נוצרות בתוך מערכות היחסים והמצבים המורכבים של הורים וילדים.
דרמה קומית רומנטית, שנונה ועסיסית, פרי עטה של סביון ליברכט אחת מהמחזאיות החשובות ביותר בתיאטרון הישראלי העכשווי, כלת פרסי התיאטרון הישראלי על מחזותיה: "סינית אני מדברת אליך", "תפוחים מן המדבר", "הבנאליות של האהבה", "רוחל'ה מתחתנת".משך ההצגה : כשעה וחצי ללא הפסקה
הנגשה: עדי קרוב. להאזנה לקדימון לחץ כאןלחזרה ללוח המופעים של המחזמר לחץ כאן.