פעילויות ואירועי תרבות

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

אירועי תרבות ספטמבר - אוקטובר

במהלך החודש צפוי הדף להתעדכן ולכן אנו ממליצים להיכנס ולבדוק מה החדש. לשאלות ועדכונים ניתן ליצור קשר במייל nofar@clfb.org.il.

 

הצגות עם הנגשה בתיאור קולי

 

לוח זמנים קבוע להצגה מונגשת

לוח הזמנים המצורף נכון לכלל ההצגות, אנא הקפידו להגיע בזמן כדי שתוכלו ליהנות מהחוויה כולה.
19:45-19:30 – התכנסות וחלוקת אזניות בעמדה ייעודית בכניסה לאולם.
19:45 סיור מגע – סיור של 15 עד 20 דקות בליווי המנגישים, בו ניתן לחוש את התפאורה והאביזרים. במידת האפשר, ייערך מפגש עם השחקנים והכרת קולותיהם.
20:00 – המשך חלוקת אזניות וזמן חופשי. 
20:30 – תחילת הצגה. כ5 דק לפני תחילת ההצגה יושמע קדימון המציג את המחזה כולל פרטים מלאים על התפאורה ותיאור השחקנים.  

 

"הצמה של אבא" - הנגשה: חנה מדר ומיקי גולדווין

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.   להאזנה לקדימון המוקלט לחץ כאן.
  • תאטרון הצפון - יום שלישי ה12.9 בתיאטרון הצפון, ביילינסון 41, קריית חיים, עלות כרטיס 65 ₪. לפרטים ורכישת כרטיסים: בהרשמה מוקדמת באגודה למען העיוור בטלפון 04-8527222 . תהיה הסעה עבור הזקוקים לכך בתוספת של 10 ₪ ובהרשמה מראש.  
 

"האורחת" - הנגשה: עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.   להאזנה לקדימון המוקלט לחץ כאן.

  • תאטרון באר שבע - יום רביעי ה13.9 בשעה 20:30, בתאטרון באר שבע, שדרות רגר 41. עלות כרטיס 65 ₪ לאדם (עיוור, כבד ראיה, מלווה). להזמנת כרטיסים : אירית בטלפון 08-6266458 


תקצירים


"הצמה של אבא" - עזרא ספיר (יעקב כהן), לשעבר ספדייה, גוסס ממחלה. ליד מיטתו נאספים אשתו אדל (רובי פורת שובל) , בתו הנכה, ובנו בכורו – מקור גאוותו. היחיד שנעדר הוא אמיר, הבן הצעיר והמורד, שברח מהציפיות החונקות של אביו. כולם מחכים שאמיר יבוא להתפייס, אבל אמיר מעדיף ללכת לפסיכולוג שלו ולנתח שם באופן כמעט אכזרי את דרכה של משפחתו, משפחה מזרחית מודרנית, שבדרכה להשתלב בחברה הישראלית, ויתרה על ייחודה.
זהו המחזה השלישי של צמד היוצרים אמנון לוי ורמי דנון, והוא עוסק בשקר כגורם מחבר, כמעט הכרחי, בחייה של משפחה. המחזה עוסק גם ביחסי הורים וילדים, בקושי של הורים לאהוב את כל ילדיהם, כל הזמן, בצורה שווה, ובהתמודדות הבלתי אפשרית עם תפקיד ההורה. להאזנה לקדימון המוקלט לחץ כאן. לחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן. 


"האורחת" - לגרשון (גדי יגיל), אלמן טרי, נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים. גרשון נקרע בין אהבתו החדשה לבין אשתו המנוחה, ואפילו בתו היחידה שמתאהבת בבנה של בת זוגו החדשה של אביה לא מצליחה להחליט מה עדיף. כעת צריך רק מזימה כיצד לסלק את "האורחת" מבלי שתכעס יותר מדי. התרחשויות קומיות ודרמטיות נוצרות בתוך מערכות היחסים והמצבים המורכבים של הורים וילדים.
דרמה קומית רומנטית, שנונה ועסיסית, פרי עטה של סביון ליברכט אחת מהמחזאיות החשובות ביותר בתיאטרון הישראלי העכשווי, כלת פרסי התיאטרון הישראלי על מחזותיה: "סינית אני מדברת אליך", "תפוחים מן המדבר", "הבנאליות של האהבה", "רוחל'ה מתחתנת".משך ההצגה : כשעה וחצי ללא הפסקה
הנגשה: עדי קרוב. להאזנה לקדימון לחץ כאןלחזרה ללוח המופעים של הההצגה לחץ כאן.