אירועי תרבות

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

אירועי תרבות ינואר

במהלך החודש צפוי הדף להתעדכן ולכן אנו ממליצים להיכנס ולבדוק מה החדש. לשאלות ועדכונים ניתן ליצור קשר במייל nofar@clfb.org.il.הצגות עם הנגשה בתיאור קולי


לוח זמנים קבוע להצגה מונגשת

לוח הזמנים המצורף נכון לכלל ההצגות, אנא הקפידו להגיע בזמן כדי שתוכלו ליהנות מהחוויה כולה.
19:45-19:30 – התכנסות וחלוקת אזניות בעמדה ייעודית בכניסה לאולם.
19:45 סיור מגע – סיור של 15 עד 20 דקות בליווי המנגישים, בו ניתן לחוש את התפאורה והאביזרים. במידת האפשר, ייערך מפגש עם השחקנים והכרת קולותיהם.
20:00 – המשך חלוקת אזניות וזמן חופשי. 
20:30 – תחילת הצגה. כ5 דק לפני תחילת ההצגה יושמע קדימון המציג את המחזה כולל פרטים מלאים על התפאורה ותיאור השחקנים.  


"הקומה השלישית" - הנגשה: עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן להאזנה לקדימון לחץ כאן.
  • היכל התרבות פתח תקוה - יום חמישי ה4.1 בשעה 20:30. רחוב המכבים 5. מחיר כרטיס 45 ש"ח, לרישום והזמנת כרטיסים יש ליצור קשר עם נורית חי יהודה בטלפון 03-9339393 שלוחה 117. 
  • היכל התרבות הרצליה - יום שני ה22.1 בשעה 20:30. רחוב יצחק שמיר 15. עלות כרטיס 65 ₪, לפרטים ורכישת כרטיסים שגית בטלפון: 09-9729985 


"הצמה של אבא" - הנגשה: מיקי גולדווין וחנה מדר

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.  להאזנה לקדימון לחץ כאן
  • היכל התרבות נתניה - יום ראשון ה14.1 בשעה 20:30. מחיר כרטיס 50 ₪, להזמנת כרטיסים קופות ההיכל, טלפון: 09-8308811
 

"חברות הכי טובות" - הנגשה: אביגיל רז

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.   
  • ביה"ס לאומניות הבמה בית צבי רמת-גן - יום שלישי ה16.1 בשעה 20:30. רחוב שועלי שמשון 2 רמת-גן. עלות כרטיס 30 ₪, להזמנת כרטיסים קוד 813 בטלפון 03-5414325/324. 

"האורחת" - הנגשה: עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן.  להאזנה לקדימון המוקלט לחץ כאן.
  • המשכן לאומנויות הבמה אשדוד - יום ראשון ה21.1 בשעה 20:30, ברחוב דרך ארץ אשדוד. מחיר כרטיס 65 ש"ח, לרישום והזמנה ניתן ליצור קשר עם מרש"ל אשדוד 08-8534647. 
  

תקצירים

"הקומה השלישית" - בקיץ של שנת 2011,  בלב שדרות רוטשילד, פורצת המחאה החברתית. השופטת בדימוס דבורה אדלמן (יונה אליאן קשת) מתגוררת בקומה השלישית של בניין מגורים בשדרה. כמעט בעל כורחה, היא מצטרפת לחבורת הצעירים האידיאליסטים הממלאים את רחובות תל אביב ואת האוהלים בשדרות רוטשילד.
דבורה מתוודעת לאדם מסתורי בשם אבנר אשדות (יורם טולדנו) וקשר מיוחד נרקם ביניהם. המפגש עם צעירי המחאה החברתית ועם אבנר אשדות, מכריח אותה להתמודד עם רגשות האשם והקרע הקיים בינה לבין בנה אדר, שהסתבך באירוע פלילי ונעלם מחייה לפני מספר שנים. הנגשה: עדי קרוב. להאזנה לקדימון לחץ כאן. לחזרה ללוח המופעים של הההצגה לחץ כאן. 

"הצמה של אבא" - עזרא ספיר (יעקב כהן), לשעבר ספדייה, גוסס ממחלה. ליד מיטתו נאספים אשתו אדל (רובי פורת שובל) , בתו הנכה, ובנו בכורו – מקור גאוותו. היחיד שנעדר הוא אמיר, הבן הצעיר והמורד, שברח מהציפיות החונקות של אביו. כולם מחכים שאמיר יבוא להתפייס, אבל אמיר מעדיף ללכת לפסיכולוג שלו ולנתח שם באופן כמעט אכזרי את דרכה של משפחתו, משפחה מזרחית מודרנית, שבדרכה להשתלב בחברה הישראלית, ויתרה על ייחודה. זהו המחזה השלישי של צמד היוצרים אמנון לוי ורמי דנון, והוא עוסק בשקר כגורם מחבר, כמעט הכרחי, בחייה של משפחה. המחזה עוסק גם ביחסי הורים וילדים, בקושי של הורים לאהוב את כל ילדיהם, כל הזמן, בצורה שווה, ובהתמודדות הבלתי אפשרית עם תפקיד ההורה. הנגשה חנה מדר ומיקי גולדווין. להאזנה לקדימון לחץ כאן לחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן.  


"חברות הכי טובות" - המחזה המצליח ועטור הפרסים של ענת גוב חוזר לבמה. דרמה קומית קצבית על חברות ללא גבולות. במשך שלושים שנה, סופי תרצה וללי תמיד היו שם אחת עבור השניה. חברות שהן משפחה ובמיוחד מערכת תמיכה אבל אחרי שלושים שנה, מי בכלל יודע מה זאת באמת חברה?
שנה אחרי סיומה הפתאומי של החברות ביניהן הן מגיעות לפגישה כפויה במהלכה יחוו מחדש את הכאב, הקנאה והחברות ביניהן במלוא העוצמה.
סיפור התבגרות ישראלי נוגע ללב, המביט בקריצה על נבכי החברות הנשית. לחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן.

"האורחת" - לגרשון (גדי יגיל), אלמן טרי, נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים. גרשון נקרע בין אהבתו החדשה לבין אשתו המנוחה, ואפילו בתו היחידה שמתאהבת בבנה של בת זוגו החדשה של אביה לא מצליחה להחליט מה עדיף. כעת צריך רק מזימה כיצד לסלק את "האורחת" מבלי שתכעס יותר מדי.
התרחשויות קומיות ודרמטיות נוצרות בתוך מערכות היחסים והמצבים המורכבים של הורים וילדים.
דרמה קומית רומנטית, שנונה ועסיסית, פרי עטה של סביון ליברכט אחת מהמחזאיות החשובות ביותר בתיאטרון הישראלי העכשווי, כלת פרסי התיאטרון הישראלי על מחזותיה: "סינית אני מדברת אליך", "תפוחים מן המדבר", "הבנאליות של האהבה", "רוחל'ה מתחתנת".
משך ההצגה: כשעה וחצי ללא הפסקה. להאזנה לקדימון לחץ כאןלחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן.