אירועי תרבות

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

אירועי תרבות יולי

במהלך החודש צפוי הדף להתעדכן ולכן אנו ממליצים להיכנס ולבדוק מה החדש. לשאלות ועדכונים ניתן ליצור קשר במייל nofar@clfb.org.il.

 

סרטים עם הנגשה בתיאור קולי

 

הסרט היפני "אל האור" - דיבוב: עדי קרוב, אבי שחרון ותמר-חנה שטיירמן. הנגשה ענת אליהו. 

למעבר לקריאת תקציר הסרט לחץ כאן  להאזנה לקדימון לחץ כאן

  • סינמטק חיפה - יום ראשון ה8.7 בשעה 17:00, עלות כרטיס 20 ₪, לפרטים האגודה למען העיוור בטלפון 04-8527222."לעבור את הקיר" - הנגשה עדי קרוב

למעבר לקריאת תקציר הסרט לחץ כאן 

  • סינמטק חיפה - יום ראשון, 15.7  בשעה 17:00. עלות כרטיס 20 ₪. לפרטים נוספים האגודה לעיוור חיפה 04-8527222.


25-26 ביולי, פסטיבל הבלוז והבירה בשדרות  

פסטיבל הבלוז והבירה בשדרות הוא פסטיבל המוזיקה הראשון שמונגש כולו לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה, לאנשים עם לקוויות שמיעה, ולאנשים עם מוגבלויות פיזיות. בפסטיבל יתקיימו הופעות של שי צברי, מיקי שביב, לייזר לויד, אוחנה בראס בנד, תוכלו ליהנות מתקלוטים, הרצאות, פעילויות לילדים ודוכנים של תוצרת מקומית. 
הפסטיבל יתקיים בימים רביעי וחמישי 25 ו- 26 ביולי מ 18:00 בערב ועד חצות לפחות. הכניסה חופשית! 
ישנן הסעות שייצאו מהמרכז לעיוור בתל-אביב אל הפסטיבל וחזרה ללא תשלום, נדרשת רק הרשמה מראש. כל מי שיירשם מראש יוכל לקבל מתנדב שילווה אותו לאורך כל זמן הפסטיבל, כולל ליווי בחזור למרכז לעיוור בתל אביב. לתכנייה המוקלטת לחץ כאן. פרטים מלאים באתר www.sderotbluesfest.com

 

 


הצגות עם הנגשה בתיאור קולי


לוח זמנים קבוע להצגה מונגשת

לוח הזמנים המצורף נכון לכלל ההצגות, אנא הקפידו להגיע בזמן כדי שתוכלו ליהנות מהחוויה כולה.
19:45-19:30 – התכנסות וחלוקת אזניות בעמדה ייעודית בכניסה לאולם.
19:45 סיור מגע – סיור של 15 עד 20 דקות בליווי המנגישים, בו ניתן לחוש את התפאורה והאביזרים. במידת האפשר, ייערך מפגש עם השחקנים והכרת קולותיהם.
20:00 – המשך חלוקת אזניות וזמן חופשי. 
20:30 – תחילת הצגה. כ5 דק לפני תחילת ההצגה יושמע קדימון המציג את המחזה כולל פרטים מלאים על התפאורה ותיאור השחקנים.  


"פילומנה" - הנגשה: אביגיל רז

למעבר לקריאת תקציר ההצגה לחץ כאן להאזנה לקדימון לחץ כאן.
  • בית ספר לאומניות הבמה בית צבי - יום ראשון, ה8.7 בשעה 20:30, יש לציין שמגיעים להצגה מונגשת. עלות כרטיס 50 ₪ .
    טלפון להזמנת כרטיסים: 04-6467468

 

 

תקצירים

"לעבור את הקיר" - סיפורה של מיכל, בחורה בת 32, שחזרה בתשובה לפני 12 שנים ועדיין לא נישאה. לאחר שהיא סוף סוף מוצאת חתן, בעל תשובה נאה, הוא מבטל את החתונה כחודש לפני המועד המיוחל. מיכל מסרבת להתמסר לייאוש ולאכזבה ומחליטה להמשיך בהכנות ולדבוק בתכניתה המקורית, שחקנים: נועה קולר, עמוס תמם, עוז זהבי, בימוי רמה בורנשטיין, הנגשה עדי קרוב. לחזרה ללוח המופעים לחץ כאן

"אל האור" - מיסאקו היא צעירה מלאת תשוקה לעבודתה כמתארת קולית לסרטים עבור לקויי ראיה. היא פוגשת את נאקמורי, צלם מבוגר, המאבד בהדרגה את ראייתו ונחשפת לתצלומיו המעוררים בה רגעים נשכחים מעברה. בעוד מיסאקו מנסה לתאר לליקויי הראייה בעבודתה את המתרחש על מסך הקולנוע, התצלומים והקשר הנרקם בינה לבין נאקמורי סגור מאפשרים לה לראות את יופיו של העולם שהיה חבוי מעיניה. הסרט כולל הנגשה וקריינות של הכתוביות. דיבוב: עדי קרוב, אבי שחרון ותמר-חנה שטיירמן. הנגשה ענת אליהו. לחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן.  

"פילמונה" - קומדיה משפחתית.
פילומנה, פרוצה לשעבר, מגלה בוקר אחד כי בעלה דומינקו, עומד להחליפה לטובת "דגם משופר". היא לא בוחלת באמצעים ומביימת את גסיסתה על מנת לכבול את דומיניקו בנישואין. כאשר מתגלה הבדיה, פורצת בין השניים מלחמה המרעידה אמות סיפים, ובה נחשפים כל הקלפים.
קומדיה תוססת על הפער בין אהבה ונישואים, ועל הצרות שמגיעות עם בוא הילדים. הנגשה אביגיל רז. להאזנה לקדימון לחץ כאןלחזרה ללוח המופעים של ההצגה לחץ כאן.