דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

סידור אבי חי - תפילות וברכות לבית ולמשפחה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: שנאן, אביגדור

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: יהדות
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת הוצאה: 1999
קריינות: בועז אמיר
אורך: 09:15 שעות / 272 עמודים

תקציר הספר:

אלפיים שנה של תרבות וידע ותולדות חיוניותו המתמדת של העם היהודי כונסו בסידור "אבי חי", שנערך עתה על-פי הרוח הדינמית של החיים המודרניים. סידור "אבי חי" נועד להעשיר את הידע, הרוח והנפש של כל בית בישראל. ייחודו של סידור זה בכך שהוא מותאם - הן מבחינת ארגונו והן מבחינת עיצובו - לרוח היהודית כפי שהיא מתבטאת בשנת אלפיים. לסידור "אבי חי" שני כרכים: "לבית ולמשפחה" ו- "ליום השבת", שיטה וסדר בהירים מאד ומאירי - עיניים , אשר אינם נעדרים מימד של קדושה ומשמעות, אותם יוכל כל קורא בסידור לגלות על-פי שיטתו וצרכיו.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

הגדולים - אישים שעיצבו את פני היהדות החרדית בישראל

העסקנים החרדים מקבלים את הוראותיהם; התקשורת החרדית מפארת אותם; האינטרנט החרדי מלא בתמונותיהם. החרדים קוראים להם ’גדולי ישראל’ או בקיצור ה’גדולים’. מי הם אישים אלה, מנהיגיו הרוחניים של הציבור החרדי לדורותיו, שהפכו לסמלים האנושיים שלו? מה היה פועלם ומה סוד כוחם? בספר "הגדולים: אישים שעיצבו את פני היהדות החרדית בישראל", חברו יחדיו רבים מטובי...

למידע נוסף

בדרכי חכמינו - חלק א'

מאות סיפורים נפלאים, המעבירים אותנו אל עולמם הקסום של דמויות הוד ופאר - אנשי מופת, רבותינו התנאים והאמוראים: גדולתם, מעלתם, צדקתם, מסירותם לתורה, תפילה וחסד. בקריאת הסיפורים ירגיש הקורא התרוממות וחיזוק נפלא, ובוודאי יפיק מוסר השכל ויראת שמים. הסיפורים ערוכים בלשון חיה, ציורית וקולחת, ומתאימים לילדים, להורים ולמחנכים; והלשון משמרת את ניחוח...

למידע נוסף

תומיך ואוריך - שביבי אור, הנהגות ועובדות

הספר מקבץ בתוכו פנינים ואמרות הנהגות ועובדות מהגאון הגדול מרן רבינו שלום הכהן שליט"א ראש ישיבת פורת יוסף ונשיא מועצת חכמי התורה.

למידע נוסף

גינה על חמור - על פי אגדת חז"ל

איך ילמד רבי עקיבא לקרוא ולכתוב? הרי כל התלמידים בכיתה הם ילדים, ואילו הוא אדם מבוגר. בעזרת חמור אחד קצת שונה מלמדת אותו רעייתו רחל שיעור חשוב בחיים: "לא הביישן למד". עיבוד חדש לסיפור תלמודי.

למידע נוסף